28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Austria

Austria, makineri dhe ndihma Kavajës për emergjencat civile

Austria ka dhënë një ndihmë të çmuar për Shqipërinë  me makineri zjarrfikëse, pajisje dhe trajnime që ia ka ofruar Bashkisë së Kavajës. Pikërisht për këtë...

Latest news

- Advertisement -spot_img