27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

bastet sportive

Rama për opozitën: Vese, vese kjo dynja

Kryeministri Edi Rama iu përgjigj në Twitter opozitës në lidhje me akuzat e saj mbi bllokimin e basteve dhe operacioneve të policisë, që ajo...

Rama publikon foton, fillojnë të mbyllen pikat e basteve nga tatimet

Kryeministri Edi Rama vijon që ta reklamojë nismën e qeverisë shqiptare për mbylljen e pikave të basteve në qendrat e banuara. Rama ka publikuar një...

Latest news

- Advertisement -spot_img