28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

champions

Champions, Roma një hap larg 1/8-ve

Roma mposhti CSKA-në e Moskës në Rusi dhe hedh një hap të sigurtë drejt kalimit të fazës së grupeve në Champions League. Skuadra italiane fitoi...

Nuk ka frikë nga serbët, Shaqiri kërkon të shkojë në Beograd

Xherdan Shaqiri ka kërkuar nga trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, që të jetë pjesë e skuadrës që do të udhëtojë në Serbi, pavarësisht se...

Spektakël në Champions, sot luhen Barça-Inter dhe PSG-Napoli

Mbrëmjen e sotme do të luhen ndeshjet e tjera të raundit të tretë të Champions League, ku spikasin sfidat Barcelona-Inter dhe PSG-Napoli. Barcelona nuk do...

Italia “pushton” Champions-in

Fitorja e Juventusit në "Old Trafford" dhe triumfi i Romës ndaj CSKA-së konfirmojnë momentin e mirë që po kalon futbolli italian, që pas zhgënjimit...

Latest news

- Advertisement -spot_img