27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

futboll

Lajm tejet i hidhur për futbollin shqiptar, ndahet nga jeta ish-trajneri i njohur

Një lajm i hidhur për futbollin shqiptar. Bëhet me dije se është ndarë nga jeta ish-trajneri, lojtari dhe njëkohësisht administratori i AF Luftëtari, Mustafa Hysi,...

Fair-play financiar, UEFA përjashton klubin rus

UEFA po tregohet gjithnjë e më e rreptë me klubet që shkelin rregullat e Fair-play financiar (FFP) dhe sot ka njoftuar se klubi rus...

1 milion $ në ditë / Harrojeni Ronaldon, ky është sportisti më i paguar në planet!

Saul Canelo Alvarez ka nënshkruar kontratën me firmën për transmetim direkt, ‘DAZN’, duke u bërë kështu sportisti më i paguar në histori. Boksieri i peshave...

Merr formë “Arena Kombëtare”. FSHF publikon pamjet, ja si duket stadiumi

Dita ditës “Arena Kombëtare” por merr formë. Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar sot në faqen e saj zyrtare një video nga punimet e stadiumit...

Topi i Artë / Merr fund dominimi Ronaldo-Messi. Dy francezë rivalët kryesorë

Ata që duket se janë më përpara në këtë garë janë pikërisht Antoinne Griezmann dhe Kylian Mbappe, ndërkohë që nuk duhet nënvlerësuar as Luka...

Latest news

- Advertisement -spot_img