27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

gjykata

Aksidente të njëpasnjëshme Elbasan, plagosen rëndë dy persona

Dy persona janë plagosur këtë të enjte në Elbasan, si pasoje e dy aksidenteve të ndodhura në këtë qark. Aksidenti i parë ka ndodhur në...

U kap me armë dhe kokainë në hotel, “Arrest me burg” për Stresin

Këngëtari Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit “Stresi” ka dalë sot para Gjykatës së Tiranës ku u njoh me masën e sigurisë...

Ermali u vra gabimisht, gjykata italiane e konfirmon

Ishte një shkrepje aksidentale e pistoletës nga shoku dhe patrioti i tij, Jasin Sulo që e vrau të riun Ermal Abdushi, shqiptarin 26-vjeçar me...

Në kërkim dhe pa adresë! Porositësi i vrasjes së Cukut shtyn gjyqin me 1 vit

Është pezulluar për një vit gjyqi ndaj Bledar Jambellit, i akuzuar si porositësi i vrasjes së komisar Artan Cukut, më 8 prill të vitit...

Latest news

- Advertisement -spot_img