27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

griezman

Topi i Artë / Merr fund dominimi Ronaldo-Messi. Dy francezë rivalët kryesorë

Ata që duket se janë më përpara në këtë garë janë pikërisht Antoinne Griezmann dhe Kylian Mbappe, ndërkohë që nuk duhet nënvlerësuar as Luka...

Latest news

- Advertisement -spot_img