27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Hahn

Hahn flet për Kosovën dhe rrugën e Serbisë drejt BE-së

Një tjetër mesazh për Serbinë nga Bashkimi Europian në lidhje me Kosovën. Komisioneri për zgjerim i BE-së, Johannes Hahn, gjatë një interviste dhënë të...

Latest news

- Advertisement -spot_img