28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

luftetari

Partizani fiton ndaj Luftëtarit dhe ruan kreun e renditjes

Partizani mposhti 2-1 në “Selman Stërmasi” Luftëtarin dhe ruan vendin e parë të klasifikimit në Kategorinë Superiore. Të kuqtë kaluan në avantazh me Mensah (21'),...

Latest news

- Advertisement -spot_img