21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Milan

Një rikthim i bujshëm për Milanin

Gattuso ka në dispozicion vetëm dy sulmues të mirëfilltë aktualisht dhe në këtë situatë drejtuesit e klubit janë vënë në kërkim të një tjetër...

Dëmtimi i Biglia, më i rëndë nga sa mendohej

Lajme shumë të këqija për Milanin. Dëmtimi i Lucas Biglia, i cili mungoi në fitoren 2-1 ndaj Genoa, është më i rëndë nga sa...

Arriti vendin e katërt, por Milani humbet lojtarin e rëndësishëm

Milani mposhti 2-1 Genoan, u ngjit në vendin e katërt të Serisë A, por humbi një nga lojtarët bazë të formacionit, ndoshta për një...

Romagnoli i jep fitoren në fund, Milani ngjitet në vendin e katërt

Milani mposhti në minutat shtesë Genoan me rezultatin 2-1, në ndeshjen e prapambetur të javës së parë të Serisë A, që ishte shtyrë për...

Betisi i jep leksione Milanit në San Siro

Milani ka humbur1-2 ndaj Betisit në San Siro, në ndeshjen e tretë të fazës së grupeve të Europa League. Sanabria dhe Lo Celso shënuan për...

Donnarumma hap portën, Icardi falenderon

Interi është fituesi i derbit të Milanos, pasi mposhti 1-0 Milanin falë një goli të kapitenit Mauro Icardi në sekondat e fundit të ndeshjes. Një...

Inter-Milan, publikohen formacionet e derbit

Janë publikuar formacionet e Interit dhe Milanit, në prag të ndeshjes mes tyre që do të zhvillohet mbrëmjen e sotme, në orën 20:30. Interi do...

Shifrat e derbit të Milanos

Inter-Milan do të jetë një derbi që do të përcaktojë shumë për secilën nga skuadrat e Milanos. Mund të konfirmojë ecurinë pozitive të Interit...

Higuain: Milani më ka rinuar

"Ndihem mirë, jam në një formë të mirë fizike. Te Milani më duket sikur jam 4-5 vite më i ri. Jam i lumtur". Kështu shprehet...

Latest news

- Advertisement -spot_img