27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

partizani

Banderola, FSHF jep dënimin për Partizanin

Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit (FSHF) ka dënuar Partizanin për banderolën e tifozëve në shkallët e stadiumit. Partizani është dënuar me dy...

Skënderbeu mund Partizanin dhe merr kryesimin

Skënderbeu ka fituar 0-2 në "Selman Stërmasi" ndaj Partizanit, duke marrë kryesimin e Kategorisë Superiore pasi me këto 3 pikë kapërcen në renditje pikërisht...

Partizani fiton ndaj Luftëtarit dhe ruan kreun e renditjes

Partizani mposhti 2-1 në “Selman Stërmasi” Luftëtarin dhe ruan vendin e parë të klasifikimit në Kategorinë Superiore. Të kuqtë kaluan në avantazh me Mensah (21'),...

Latest news

- Advertisement -spot_img