28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Top Story

Luan Rama: Zgjedhjet e kriminalizuara, sjellin pushtet kriminal

Gjatë prezantimit të paketës së opozitës për ‘Çlirimin e zgjedhjeve nga krimi’, e mori fjalën edhe deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama...

Krimi përplas në distancë Ramën dhe Bashën

Kryeministri Edi Rama dhe kryetari i opozitës Lulzim Basha janë përballur me deklarata në distancë për krimin dhe lidhjet e tij me politikën. Duke i...

Parfumi, historia e një vrasësi të krijuar nga shoqëria

Romani “Parfumi”, i shkrimtarit gjerman, Patrick Suskind, i botuar për herë të parë në vitin 1985 dhe i ekranizuar si libër, është një roman...

Latest news

- Advertisement -spot_img