fbpx

Takat e kuqe me flamurin shqiptar, kështu ka uruar Rita Ora në ditën e Flamurit

Screenshot_7-1-1.png

Rita Ora këngëtarja me famë botërore asnjëherë nuk harron origjinën e saj.

Nuk kishte sesi të mungonte një urim në 28 nëntor, Ditën e Flamurit nga bukuroshja.

Këngëtarja ka uruar Ditën e Flamurit me disa foto shumë provokuese, ku shihet e veshur vetëm me një kanatiere të bardhë, e çuditshmja dhe njëkohësisht e veçanta është se Rita ka vendosur flamurin e Shqipërisë në takat e saj.“Urime Dita e Flamurit! 28Nëntori. Gëzuar Dita e Pavarësisë Shqipëri, ju falënderoj fansat e mi të mahnitshëm që bëtë këtë video!!! Ju dua të gjithëve,” shkruan Rita në postimin e saj.

Ndërsa më pas ajo ka zgjedhur të postojë dhe një video të koncertit që ka mbajtur në Tiranë për 100 vjetorin.Ajo ka ndarë një foto të vjetër ‘Instastory’, ku shihet e veshur me një jelek me flamurin kuq e zi dhe plis të bardhë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303