fbpx

Takon binjaket e mitura, Rama “nxehet nga e qara”: Kjo rrezikon të bëhet analiste

rama-770x433.jpg

Teksa ndodhet në Durrës për të takuar fëmijët e prekur nga tërmeti, Rama në një moment, është ndalur tek dy vogëlushe binjake, të cilat ishin të shoqëruara nga nëna e tyre.

Njëra prej tyre ka nisur të qajë dhe Rama nuk ka kursyer batutat duke e etiketuar si ‘analiste’.

Ndërsa vajzën tjetër serioze dhe të trembur, kryeministri e ka ciësuar si prokurore të së ardhmes.

‘Kjo rrezikon të bëhet analiste, ajo do bëhet prokurore’, tha Rama.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303