21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

“Tano Cariddi” mbërrin në Tiranë

spot_img

Aktori Italian Remo Girone, i njohur nga të gjithë shqiptarët, si Tano Cariddi tashmë ndodhet në Shqiperi për xhirimet e një filmi të ri.

Lajmin për mbërritjen e tij në Tirane e ka dhënë vete ish- ministrja Majlinda Bregu e cila ka publikuar foto me aktorin Romeo si dhe me stafin e aktoreve qe do jenë pjese e filmit te ri.

Remo Girone është kaq mik sa na vjen keq ta kujtojmë si Tano Cariddi. “Portreti i pambaruar i Clara Bellinit”. 4 foto @xhodihysa ne vend te Mireseardhjes per aktoret italiane që do të interpretojnë krahas aktorëve shqiptare. #RemoGirone, #VictoriaZinny, #NinoCeleste, @aiello.beatrice @martagastini. P.s postimi pa leje nga #NikoAjazi

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat