20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

‘Tarifat dentare’, reagon Manastirliu

spot_img

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka reaguar në lidhje me lajmin për rritjen e çmimeve të shërbimeve dentare.

Pas njoftimit nga Asambleja Kombëtare e Urdhrit të Stomatologut në lidhje me çmimet dysheme për shërbimet dentare, Manastirliu ka thënë se nuk do ketë rritje çmimesh.

Së fundmi, ministrja ka theksuar se Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale së bashku me Ministrinë e Financave do marrin masa për këtë çështje. /real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat