fbpx

Taulant Balla flet për marrëveshje të ‘fshehtë’ dhe takime gjatë natës, ja kujt i drejtohet

balla-1.jpg

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, ka bërë një deklaratë shumë të fortë sot në Kuvend, ku ka hedhur akuza për opozitën, duke nënkuptuar se janë takuar natën me PD dhe LSI për të mos lejuar votimin e ndryshimeve Kushtetuese.

“Më vjen mirë që PD dhe LSI është rikthyer në Kuvend. Do tju lutesha të formësoni grupet tuaja parlametnare dhe shumë mirë mund të merrni këshilltar të grupit parlamentar zotin Bardhi dhe Vasilin me të cilin keni dakordësuar. Ky është një hap pozitiv me një gjithëpërfshirje”, tha Balla.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303