fbpx

Taulant Balla publikon foton e ëmbël me bashkëshorten dhe vajzën, zbulon rastin e veçantë

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me bashkëshorten dhe vajzën e tyre Melani e cila sot feston ditëlindjen dhe mbush 3-vjeç.

Melani është vajza e vogël e Ballës dhe ka edhe një djalë më të madh, me të cilin ka shpërndarë në rrjetet sociale disa foto.