13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Tayna bën ndryshim drastik, nuk do e njihni!

spot_img

Tayna është një nga këngëtaret më të përfolura kohët e fundit dhe nga më të ndjekurat në rrjetet sociale. Reperja Tayna është kthyer në një nga femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar

Me stilin e saj ekstravagant dhe këngët e sjella ka bërë publikun për vete për një kohë shumë të shkurtër. Gjithçka që lidhet me Taynen për publikun tashme përben interes.

Por çfare ka ndodhur me këngëtaren kohët e fundit?

Ne Instastorin e saj ajo ka hedhur video dhe foto duke treguar se ka bërë ndryshim drastik në pamjen saj sa që nuk do e njihni kur ta shihni. Ajo është kthyer nga brune në bionde duke lënë gojëhapur të gjithë fansat.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat