30.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Tayna do të diplomohet në 2019-ën, dhe ja në cilën degë

spot_img

Këngëtarja e njohur Tayna u bë e famshme brenda një kohe shumë të shkurtër.

Pas sukseseve të saj në rrugën muzikore Tayna ka zbuluar në intervistën e saj në “EXPRESS MORNING” se ajo vazhdon studimet në vitin e tretë për shkenca kompjuterike dhe se përfundon atë në vitin e ardhshëm.

Tayna u shpreh se për të edukimi ka një rëndësi të veçantë në jetën e saj pavarësisht muzikës, njeriu duhet të ketë edhe një plan B pasi këndimi nuk zgjat gjith jetën.

Reperja foli edhe për bashkëpunim e saj të fundit me këngëtarin Ledri Vula ku pritet të jetë një tjetë sukses.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat