fbpx

Tayna ekspozon format e përkryera trupore

Këngëtarja e njohur shqiptare Tayna së fundmi ka sjellur këngën ‘Sicko’ e cila është pritur mjaft mirë nga publiku, shkruan Indeksonline.

Përpos hiteve të shumta që po sjellë këngëtarja, ajo komentohet edhe për bukurinë dhe format e saj trupore.

Këtë e ka dëshmuar edhe së fundmi me paraqitjen e saj në Instagram, ku ka vënë në pah format trupore.

Kujtojmë që kënga e fundit e Taynës ‘Sicko’ për 4 ditë të publikimit ka grumbulluar më shumë se 3 milionë klikime në Youtube.

3-59 2-78 1-98
<
>