fbpx

Tayna kopjon sërish, vjen me klipin e këngëtarit të njohur

Screenshot_26-10.jpg

Del se videoklipi më i ri i Taynas është i kopjuar.

Tayna para pak ditësh ka publikuar me videoklip këngën e re me titullin ‘Pow Pow’.

Reperja vjen sërish e veçantë, si në tekst ashtu edhe në skenat e videoklipit.

Megjithatë, jo gjithçka është origjinale pasi një nga skenat kryesore të videoklipit del se është e kopjuar ‘fije për pe’

Bëhet fjalë për skenën me veturën lejla dhe prapaskenën e verdhë, skenë kjo identike me atë të artistit të famshëm afrikan, Lava Lava në këngën e tij Go Gaga.

Kjo nuk është hera e parë që një videkoklip i Taynas vjen si një kopje nga artistë ndërkombëtarë, pasi edhe për spotin e këngës ‘Shqipe’ ajo ka kopjuar një reklamë të modeles Teyana Taylor për revistën ‘Vogue

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *