fbpx

Të bashkuar më shumë se kurrë! Oriola Marashi dhe Eros Grezda nisin pushimet (VIDEO)

grezda.jpg

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda kanë qenë mjaft të përfolur kohët e fundit për lidhjen mes tyre.

Kohët e fundit u aludua se dyshja nuk ishin më bashkë por duket se e gjithë kjo nuk është e vërtetë ose ndoshta dyshja mund të ketë pasur një krisja dhe tashmë janë bashkuar më shumë se kurrë.

Modelja ka postuar 1 video në Instastory nga pushimet e saj ku shihet me Erosin, teksa bie në sy unaza. Madje për të na e treguar sa më mirë, ajo ka postuar një tjetër video ku tregon vetëm dorën.

 

Ndërkohë Erosi ka marrë përsipër t’i mësojë Oriolës edhe si të luajë futboll.

 

Pra nuk keni pse të shqetësoheni më! Oriola dhe Eros janë bashkë dhe duken  të lumtur!

 

REAL NEWS

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303