fbpx

‘Të dua’, Genta Ismajli merr surprizën e madhe nga biznesmeni turk (FOTO)

Prej disa javësh, në media kanë qarkulluar një video ku këngëtarja Genta Ismajli shfaqej teksa puthej me partnerin e saj, një biznesmen turk.

Ai quhet Husen, është 39 vjeç dhe jeton mes Turqisë dhe Zvicrës, ku ka bizneset e tij.

Pasi lidhja e tyre u bë publike, Genta nuk nguron më të publikojë në rrjetet sociale detaje që lidhen me të.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një surprizë vërtetë të veçantë që ai i ka bërë.

Biznesmeni ka shkruar në urën ikonike të Bosforit, ‘Të dua Genta’ në gjuhën turke.

E befasuar nga kjo gjë Genta ka shkruar në Instastory: ‘Surpriza më e bukur nga burri më i mirë. Të dua’.

scr.jpg

sre.jpg

gentA.jpg