fbpx

“Të dua”,publikohet video e Baby G duke u puthur me një vajzë

Këngëtarja nga Kosova e cila njihet me emrin Baby G për publikun është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Para pak kohësh në medie u përfol për ndarjen e saj nga i dashuri,Lim Hoti. Kjo gjë u vërtetua pasi çifti fshiu fotot në rrjetet sociale dhe pas kësaj këngëtarja postoi një video ku tregoi se është  “single”.

Shiko : https://real-news.tv/pas-thashethemeve-baby-g-konfirmon-ndarjen-nga-i-dashuri/

Por Baby G ka postuar një tjetër video me një vajzë, duke pirë verë dhe duke qeshur. Në një moment këngëtarja e puth në buzë dhe videos i ka mbivendosur shkrimin “Të dua”.

Nuk e dimë ende se çfarë raporti ka midis dy vajzave por mediet shkruajnë për një lidhje miqësore.

/real-news.tv/