fbpx

“Të flasë kush ia pastron qurret”. Monika nuk e toleron më Ilirin: Se kam hapur gojën, por të tregoj ai kush…

monika-2.png

Higjiena dhe rregulli në Big Brother kanë trazuar ujërat mes banorëve. Iliri dhe Monika kanë pasur një diskutim të ashpër. Monika ka folur me Arbrin në lidhje me raportin që kanë.

Monika tha se ka bërë sy qorr e nuk e ka hapur gojën, por e bindur thekson se askush nuk mund ta nxjerrë keq në publik.

Monika: Kur ta mohon që e ke pasur në krah dhe të thoshte, kur e kap Monika lavamanin e bën akull

Arbri: Nëse e mohon ai, ka një publik që e sheh.

Monika: Nuk e bëj për publikun. Më vjen zor që ne sot dhe dje diskutojmë për pastërti se është mbyllur me kohë në shtëpi. Të mos ulërasë publikisht. Mendoja se i kuptonte shakatë por ai paska ikur… Kam bërë dhe një sy qorr por nëse e ka pikësynim me nxjerr Monikën keq në publik, ta harrojë Iliri dhe kushdo qoftë. Flet Iliri për bukën, të flasë kush ia pastron qurret. Ka larë ndonjëherë lavamanin ku shfryn hundët se është etike në radhë të parë. Të mos më tregojnë mua se se kam hapur gojën dhe më vjen zor të diskutoj këto gjëra.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303