fbpx

Të gjithë pyesin nëse e ka marrë banesën e premtuar nga ‘Big Brother Vip’/ Arjola Demiri: I bëj thirrje…

Arjola-Demiri.png

Ditën e sotme aktorja Arjola Demiri, ka rrëfyer sesi ka shkuar jeta e saj pas daljes nga shtëpia e Big Brother Albania, tashmë jashtë kamerave.

Arjola tha se njerëzit kanë shumë interes për shtëpinë që iu dhurua, por kjo gjë tashmë i është kthyer ne bezdisje.

“Nuk thonë mirëmëngjesi, mirëmbrëma. E more shtëpinë? Mu shndërrua në problem dhe bezdisje. I bëj thirrje Kodrës së Diellit ta bëjë shtëpinë time të parën.”

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303