fbpx

Të kapur dorë për dore, balerina e njohur publikon foto të Jonidës dhe Romeos

Balerina e njohur Isida Mollaymeri publikoi një video në InstaStory teksa, ku Romeo dhe Jonida shfaqen të kapur dorë për dore me njëri-tjetrin, fiks si dy zogj të dashuruar.

“Shih sa të bukur që janë. Shih, shih, shih. E kapa me dorë hundën”, dëgjohet të thotë Isida Mollaymeri për çiftin më të komentuar të momentit.

Rikujtojmë  se lidhja e tyre u konfirmua zyrtarisht vetëm para pak kohësh, pasi vetë Jonida publikoi videon e parë në TikTok me Romeon, duke i dhënë fund zërave.