21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

Te Politekniku fiken dritat, ja ç’bëjnë studentët

spot_img

Ngujimi i studentëve në ambientet e fakulteteve vijon dhe është duke u intensifikuar. Shumë studentë shtohen nga dita në ditë.

Në videon e mëposhtme, të mbërritur në redaksinë e real-news.tv shikoni qindra studentë të Fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit dhe atij të Arkitekturës dhe Urbanistikës që këndojnë në errësirë.

Nga studentët pretendohet se dritat janë fikur me qëllim nga përgjegjësit për ta bërë të pamundur ngujimin e tyre.

Ende nuk ka asnjë njoftim zyrtar në lidhje më këtë. /Real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat