fbpx

Të qeshur me njëri tjetrin, Rudina dhe Mark Frroku nisin pushimet e para bashkë

1578343596_rudina-780x405.jpg

Rudina Dembacaj në fillim të këtij viti vendosi të bëjë publike lidhjen për të cilën përflitej prej kohësh. Moderatorja e “Mos i fol shoferit”, postoi disa foto krah Mark Frrokut dhe tregoi se e dashuron si partner në jetë dhe në biznes.

Së fundmi çifti ka nisur pushimet e para bashkë dhe kanë zgjedhur të shkojnë në Venecia të Italisë.

Nga atje Rudina ka postuar një foto ku çifti duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Moderatorja e ka shoqëruar postimin me një emoji që tregon se është shumë e dashuruar.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303