fbpx

“Të ra baloni”. Shqipes nuk i del inati me Tean: Si do ishe e shnosh dhe me syze? Edhe veshja si burrë…

YGHHB.jpg

Pas reagimeve të Teas në rrjete sociale, ka ardhur një tjetër reagim nga Shqipe Hysenaj. Asaj nuk i ka dalë inati me Tean, të cilës i ka kujtuar edhe një herë “balonin”.

“…Kshu të ra baloni. Nuk te beson me njeri o balontore…ke ven dhe balon te buzet. imagjino si do ishte edhe e shnosh dhe me me syze, edhe veshja si burr qe kur te pash për her te par thash mos ka ardh pr mua ky katrori…”

Të gjitha këto reagime mes dy ish konkurrenteve të “Për’Puthen” kanë ardhur si pasojë e disa fotove që Shqipja shpërndau, ku pretendon se Andi po luan me Tean dhe kjo e fundit është në një lidhje me Beartin, ish konkurrent i këtij programi.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303