fbpx

Të rinjtë bëjnë për spital 18-vjeçarin, adoleshenti përfundon te Trauma, policia jep detajet

traumaa.jpg

Nga specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Berat u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve H. T., 19 vjeç, banues në Lapardha dhe A. S., 19 vjeç, banues në Berat, pasi në afërsi të fshatit Lapardha, kanë goditur me mjete të forta, për motive të dobëta, shtetasin M. K., 18 vjeç, banues në Lapardha, i cili po merr mjekim në Spitalin e Traumës Tiranë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303