fbpx

Të shtëna me armë në koncertin e Lil Wayne, reperi: Shpresoj të kenë shpëtuar të gjithë

lil.png

Panik në koncertin e reperit Lil Waynes. Fansat e këngëtarit amerikan janë bërë dëshmitarë të një ngjarje të rëndë në koncertin e Lil që u mbajt mbrëmjen e djeshme në Atlanta.

Muzika është ndërprerë nga të shtënat me armë, ku si pasojë pati edhe persona të lënduar.

Sipas raportimeve të policisë për CNN akoma nuk ka asnjë gjurmë të personave që kanë shtënë më armë.

Lil Wayne, një nga reperët me popullor në Amerikë, po këndonte ne skene këngët e albumit te tij te fundit duke qene pjesë e  “A3C Festival and Conference”

Vetë reperi Amerikan ka reaguar ne Tweeter “Shpresoj qe çdo pjesëmarrës ne “A3C Festival and Conference të ketë shpëtuar”

Ndërkohë, Organizata ka falënderuar te gjithë pjesëmarrësit për mbështetjen dhe gjithashtu ka shprehur keqardhje për ngjarjen pasi kjo ishte fundjava e muzikës, shoqërisë dhe bashkëpunimit.

Lil Wayne

Rap fans flee a Lil Wayne concert in Atlanta.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *