fbpx

Të shtëna me armë në Lezhë, detajet e para

800-0-policia-elbasan-naten-makine-1.jpg

Mësohet se të shtëna me armë janë shënuar pak çaste më parë në dalje të qytetit të Lezhës.

Endë nuk raportohet për të lënduar, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e plotë të dinamikës.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303