fbpx

Të shtënat me armë në Mamurras, dalin detajet e reja, të plagosur 2 policë…

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1-6tqmcaz6vyxfb2m18bgy1pba624fosnkts0ucs9way0-1-6y2hanzarlbbfnn5x7qct2o318ilgzpmadh9v8zzujs.jpg

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja që ndodhi pak më parë në Mamurras. Bëhet me dije se të plagosur kanë mbetur 2 efektivë policie.

Sipas informacioneve, efektivët janë plagosur në këmbë në rrethana ende të paqarta dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Pas sinjalizimit për ngjarjen, forcat e rendit ka konstatuar policët e plagosur.

Policët aktualisht po marrin ndihëm mjekësore, ndërsa nuk dihen nëse kemi të bëjmë me një sulm ndaj tyre apo ngjarja ka qenë aksidentale, ndërkohë që nuk përjashtohet dhe një zënkë mes tyre.

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303