fbpx

“Të vjen erë”/ Donaldi “turpëron” Beniadën, tregon arsyen pse Einxhel e largoi nga krevati, ja si reagon modelja (VIDEO)

800-0-8a2d2cb3e6516a23dcfe116767bc7bc3.jpg

Trekëndëshi Donald-Bora-Beatrix vazhdon ende të mbetet një nga diskutimet më të përfolura të këtij edicioni të “Big Brother VIP”, aq më tepër që tani vihet re një krizë midis Donaldit dhe Trixës.

Ditën e sotme ajo që ka rënë “pre” e shakasë së tij ka qenë Beniada. Në një moment, Donaldi i është drejtuar Beniadës se Einxhel e ka “larguar” nga krevati pasi ajo mban erë nga këmbët.

Beniada ka reaguar duke thënë se kjo nuk është e vërtetë, pasi ajo është tip që edhe kur bën sporte ekstreme nuk djersitet. Ndërsa momenti më qesharak është kur ajo heq bluzën dhe i afrohet Donaldit që t’i marrë erë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303