fbpx

Tea publikon foto me kunatën

Screenshot_35-1.jpg

Tea dhe Bearti kanë konfirmuar lidhjen e tyre edhe pse ajo kishte dal si çift me Andin nga emisioni, por që këto gjëra i ka sqaruar me disa video te publikuara nga vet ajo.

Gjithashtu ajo ka postuar edhe një foto me kunatën, Idea, të cilat kanë shumë ngjashmëri me njëra tjetrën.

Gjatë ditëve të fundit Tea ka qenë në krye të mediave rozë për shkak të lidhjës me Beartin dhe akuzave kundër emisionit “Për’puthen”.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303