fbpx

Tensionet me qeverinë, Ilir Meta merr vendimin që nuk pritej, ja ç’ndodh nesër

Në një kohë që situata politike në vend është e tensionuar presidenti Ilir Meta ka thirrur në takim Opozitën e Bashkuar.

Takimi mes Metës dhe Opozitës së bashkuar do të zhvillohet ditën e nesërme në Pallatin e Brigadave.

Ende nuk dihen detjate që do të diskutohen.