fbpx

Tentoi të kalojë kanabis në Greqi, nuk e besoni ku e kishte fshehur

Një grua 55 vjeçare është arrestuar në pikën kufitare të Kakavijës teksa tentoi të trafikonte një sasi të vogël marijuana.

Mësohet se droga ishte fshehur në një kovë reçeli, e mbështjellë me natriban dhe si destinacion dyshohet se kishte Greqinë.

Në pranga ka rënë një 55-vjeçare, Dashuri Çeremi, banuese në Berat.

 

Lër një koment