fbpx

Tepelenë/ Bariu gjen një person të mbytur në fshatin Maricaj

1578640738_zona.jpg

Një trup i pajetë është gjetur në fshatin Maricaj të Tepelenës.

Burime nga policia bëjnë me dije se trupi i pajetë është gjetur nga një çoban dhe ishte i mbytur në lumin e kësaj zone.

Advertisement

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e policisë të cilët po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303