fbpx

‘Tërbon’ Këshilltarja e Lali Erit, publikon video provokuese të të pasmeve nga Mykonos

Këshilltarja seksi e bashkisë së Tiranës, Arnida Capi, tërheq shpeshherë vëmendjen e mediave me fotot dhe videot provokuese që poston në rrejtet sociale.

Me pushime në ishullin e shtrenjtë të Mikonos në Greqi, Arnida ka ‘tërbuar’ rrjetin duke postuar video të të pasmeve, në pishinë, ndërsa dikush tjetër i hedh ujë me dorë sipër tyre. Pas një viti të lodshëm, Arnida Capi ka vendour të shijojë pushimet në ishullin e Mikonos, për tu bërë gati po ashtu për një vit tjerër plot punë.

Se çfarë ka dashur të thotë Arnida nuk e dimë, por shihni videon e postuar nga vet ajo në InstaStory