fbpx

“Tërmet”/ Ja momenti kur u shënua lëkundja, reagimi i moderatorëve në emision ‘live’

TER.png

Tërmeti i mëngjesit të sotëm u ndje edhe në Tiranë.

Lëkundja e parë ishte me magnitudë 3.3 të shkallës Rihter, ndërsa e dyta 4.7.

Lëkundjet u ndjenë edhe në  studion e emisionit të mëngjesit “Ditë e Re”.

Ishte moderatori, Arjon Muça ai që e ndjeu i pari tërmetin, gjatë intervistës në studion e ‘Ditë e Re’.

Pas Arjonit, tërmetin e ndjeu dhe e ftuara, Mimoza Hazifi.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303