fbpx

Tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

termet-2.jpg

Një tërmet 3.6 ballë ka goditur pasditen e sotme në fshatin Lis të Burrelit.

Sipas të dhënave të IGJEUM, tërmeti ka rënë në orën 17:24 dhe ka qenë me thellësi 37 KM, 13 km larg Klosit.

Nuk raportohet për dëme materiale

Dy ditë më parë, një tërmet i fuqishëm u regjistrua në Ulqin, lëkundjet e të cilit u ndjenë edhe në veri të vendit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *