Termeti godet vendin, ja cila zonë u lëkund

Gjate natës një tërmet mesatar ka rënë në zonën e Malësisë së Madhe.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit lëkundjet janë ndjerë në Koplik.

Tërmeti ka qenë i shkallës 2.8 ballësh i shkallës rihter.

Lër një koment