fbpx

“The Simpsons” parashikuan edhe tragjedinë në Bejrut?

simpsons-death.jpg

THE SIMPSONS: The town of Springfield is shocked when Krusty announces his plans to retire from show business in the all-new ÒClown in the DumpsÓ milestone season 26 premiere episode of THE SIMPSONS airing Sunday, Sept. 28 (8:00-8:30 PM ET/PT) on FOX. THE SIMPSONS ªÊand © 2014 TCFFC ALL RIGHTS RESERVED.

Duket sikur pas çdo lëvizjeje të rëndësishme që zhvillohet në botë, fansat vrapojnë drejt “The Simpsons” për të parë nëse kjo gjë parashikohej në të kaluarën.

Ka pasur raste të ndryshme kur episodet e “The Simpsons” u janë referuar gjërave që po ndodhin në botë, e veçanërisht në Amerikë dhe herë-herë madje e kishin parashikuar para se të ndodhte.

Tani, postime të ndryshme në mediat sociale po pretendojnë se ‘The Simpsons’ parashikuan shpërthimin tragjik në Bejrut.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303