fbpx

The Weeknd i bën serenatë të dashurës së tij Bella

Screenshot_10-7.jpg

The Weeknd i kushtoi një këngë dashurie të dashurës së tij Bella Hadid, pas ndarjes gati një vit ato u rikthyen me të dashuruar se kurrë.

Çifti nuk ka ngurruar ti shprehe dashurinë njëri tjetrit dhe e rrezatojnë atë në çdo dalje të tyre.

Këngëtari i bëri një serenatë supermodeles përpara të gjithë fansave.

Ndërsa ishte në skenë , The Weeknd i kushtoi këngën dashurisë së tij Bella që ndodhej mes fanave.

Ishin fansat që dëshmuan çastin romantik në koncertin Tesfaye në Toronto.

E kush nuk do ta donte një dedikim te tillë

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *