fbpx

“Thonë që në dashuri fiton ai që…” Habit Fjolla Morina, nxjerr foton me të dashurin dhe e thotë ‘troç’ se…

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina pak ditë më parë dha lajmin se do të martohet.

Këngëtarja tashmë ka bërë publike edhe lidhjen e saj të dashurisë ku fotografitë dhe dedikimet për të nuk po mungojnë.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto me të dashurin e saj, Fisnik Syla dhe krahas saj shkruan:

“Thone qe “ Ne dashuri fiton kush iken”. Nuk eshte e vertete. Ne dashuri fiton ai/ajo qe rri. Dashuria nuk eshte e lehte! Ne dashuri duhet te dish te ndash dhimbjen, pasjonin, vuajtjet . Ndonjehere dashuria ve ne dyshim gjithcka qe ti ke besuar por kur dashuria eshte e vertet ateher ajo eshte ne gjendje te superoj cdo veshtiresi cdo pengese sepse dashuria fiton mbi gjithcka. Ne ne cdo pengese fituam njeri tjetrin.Te dua”