Thuajse e zhveshur, Rita Ora fotografohet nga pushimet

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, është mjaft e komentuar për format dhe fizikun e saj super seksi dhe në shumicën e rasteve ajo e na tregon këtë me anë të paraqitjes së saj në publik dhe jo vetëm.

Bukuroshja u fotografua të hënën ndërsa shijonte temperaturat e larta dhe rrezet e diellit  në shoqërinë e miqve, me në jaht në Ibiza.

Këngëtarja 28-vjeçare, mezi mundi të mbante ‘nën kontroll’ format e saj trupore për shkak të rrobave të banjos të vogla në masë e që i lanë pak vend imagjinatës.