fbpx

“Ti je i vogël e nuk kupton gjë, por…”. Klea Huta mesazh domethënës ndaj të birit, nxjerr foton e ëmbël

Prej një muaji, Klea Huta dhe Elgit Doda janë bërë prindër të djalit të tyre Krid.

Së fundmi, Klea ka publikuar në Instagram një foto të re sot nga materniteti ku shfaqet duke i mbajtur dorën e vogël djalit të saj, bashkë me Elgitin.

“O Krid i mamit. Sot një muaj erdhe ne jetë dhe na e ndryshove atë përgjithmonë, kryevepra jone. Nuk më besohet që të mbaj në krahë e kujdesem për ty prej një muaji! Ti je i vogël e nuk kupton gjë, po mami ka shumë lumturi që do ta ndajë me të gjithë i vogli im, dora ime e vogel, era ime mirë! Edhe 100 vite o jete e imja”, shkruan Klea në foton.