fbpx

“Ti je shkaktari”/ Flamur Noka përplaset me Gazment Bardhin: Nuk të marr leje ty…

gx.png

Debate të forta ka patur sot mes Flamur Nokës dhe Gazment Bardhit. Shkak i përplasjeve ka qenë pikërisht situata në PD, ku Noka ka fajësuar Bardhin si shkaktar.

Pjesë nga replika

Flamur Noka: Ti je shkaktar i kësaj gjendje

Gazment Bardhi: Unë jam në partinë time, nuk të marr leje. Kur erdhët ditën e vendimit gjyqësor thatë se vendimet e gjyqit zbatohen. Sot thoni gjykata është e Ramës.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303