fbpx

“Ti mke rrit mu? Ti ke qen 10 vjeç o k**”. Plas keq sherri, Escobars i kundërpërgjigjet Noizy-t

Screenshot_1-7.png

Një sherr ndodhi mbrëmë në rrjete sociale mes reperit Noizy dhe ish-mikut të tij Escobars. Ky i fundit ishte i ftuar në “Gjoni Black me Meriton Mjekiqin”, ku i bëri një “diss” Noizy-t.

Mirëpo Noizy nuk vonoi shumë dhe i ktheu një përgjigje të gjatë në Instagram Escobars.

Nga ana tjetër, Escobars, si kundërpërgjigje ndaj Noizyt ka publikuar një foto me reperin në InstaStory, krahas së cilës ka shkruar:

Këtë herë gjërat nuk duken fare mirë dhe nuk e dimë se si do të jetë fundi i këtij debati që po vazhdon prej muajsh.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303